Dzień Dziecka

Styczeń 17,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
energylandia

W Polsce i nie tylko Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest od 1950 w dniu 1 czerwca. Po raz pierwszy zorganizowano go w związku z akcją zbierania podpisów pod Apelem sztokholmskim. Od 1952 stało się świętem stałym. Jego inicjatorem jest organizacja zwana International Union for Protection of Childhood, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom z całego świata. W tym roku nasza organizacja w Świdniku zaprasza dzieci do Energylandii.
WięcejPodziękowanie dla Danusi

Styczeń 12,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
Danusia

Wczoraj w Chełmie w hotelu Lwów nasza Koleżanka Danusia zorganizowała uroczystość w związku z zakończeniem swojej pracy zawodowej. Mimo, że nie kończymy naszej współpracy Zarząd Okręgu Lubelskiego postanowił wykorzystać okazję i podziękować Danusi za jej wieloletnią pracę społeczną. Nie zawsze spotykamy się z takim oddaniem i zaangażowaniem w pracę społeczną tym bardziej Danusiu bardzo Ci dziękujemy. Twoja praca, wysiłek i bezinteresowność miały ogromny wpływ na budowanie Okręgu Lubelskiego. Cieszę się , że to właśnie ja miałam przyjemność złożyć na Twoje ręce kwiaty od całego Zarządu OL.

Kulig na Roztoczu

Styczeń 11,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
kulig

Nasza organizacja ze Świdnika w dniu 19 stycznie b.r. organizuje super kulig tym razem na Roztoczu. Zapisy wraz z wpłatą w siedzibie ZZIT pokój nr 25 na parterze w biurowcu, codziennie do dnia 16 stycznia 2019 roku. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów - pierwszeństwo dla członków ZZIT i ich rodzin.
Puławy - integracja

Styczeń 10,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
integracja

Nasze organizacje bardzo dbają o swoich członków szczególnie o to, aby poprzez wspólną zabawę poznawać się i lepiej współpracować. To już kolejna w Okręgu Lubelskim propozycja Balu Karnawałowego zorganizowana tym razem przez naszą organizację w Puławach. Bal odbędzie się w styczniu o czym z przyjemnością informuję jednocześnie dziękując za zaproszenie.
Bal Karnawałowy

Styczeń 07,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
karnawal

Związek Zawodowy Inżynierów I Techników Organizacja Międzyzakładowa " PZL - Świdnik " S.A. zaprasza na BAL KARNAWAŁOWY . Bal odbędzie się 2 marca 2019 roku w Klubie Favilla w Świdniku. Zabawę poprowadzi zespół Gold Music. Zapisy odbywają się bezpośrednio u przewodniczącego organizacji w Świdniku. Serdecznie zapraszamy pamiętając , że ilość miejsc jest ograniczona.
Podsumowanie 2018 roku

Styczeń,05,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
podsumowanie

Na ostatnim grudniowym posiedzeniu Zarządu i Komisji Rewizyjnej Okręgu Lubelskiego podsumowana została nasza działalność za rok 2018. Poza szczegółowym sprawozdaniem Przewodnicząca Ol przygotowała prezentację działalności w bardzo przystępnej wizualnej formie . Zachęcam zainteresowanych członków naszych organizacji , aby zgłaszali się do Przewodniczących , którzy dysponują zarówno sprawozdaniem jaki zdjęciami z działalności Okręgu Lubelskiego.


Co ciekawego u Nas

Posiedzenie - Grudzień:

1

Posiedzenie - Grudzień:

2

Szkolenie w Rokosowie (1):

3

Szkolenie w Rokosowie (2):

4