Integracje 2019 rok

Październik,26,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Kopenchaga

Ponieważ bardzo zależy nam na intensywnych i częstych kontaktach między członkami naszych organizacji już dzisiaj planujemy wspólne wyjazdy na przyszły rok. Tym razem nasza organizacja w Świdniku wraz z jej Przewodniczącym Piotrem zaprasza do udziału w bardzo interesujących wycieczkach między innymi do Bośni , Sztokholmu , Kopenhagi. Zapraszamy i jak zawsze informujemy że, biorąc pod uwagę bardzo dużą ilość chętnych obowiązuje kolejność zgłoszeń.


Więcej - Skandynawia
Więcej - Balkany

Szkolenie w Puławach

Wrzesień,19,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
szkolenie

Nasza organizacja w Puławach zaprasza do udziału w bardzo ciekawym szkoleniu zorganizowanym dla członków związku ZZIT. Szkolenie odbędzie się w dniu 25 października b.r. właśnie w Puławach. Ponieważ będzie wiele ciekawych i aktualnych tematów serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału. Niezbędne informacje dostępne są bezpośrednio u Przewodniczącego Władysława Papugi.


Akcja pt. Mam Dość

Wrzesień,15,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Mam_Dosc

Zapraszamy do udziału w naszej ogólnopolskiej akcji "#MamDość", która w mediach społecznościowych poprzedza i promuje nasz ogólnopolski protest, który odbędzie się 22 września w Warszawie. W ten sposób chcemy pokazać, że jako pracownicy wszystkich branż naprawdę mamy dość. Chcemy zarabiać więcej. Chcemy aby w naszych miejscach pracy przestrzegano praw pracowniczych. Chcemy żyć godnie, na europejskim poziomie. Jak można wziąć udział w akcji? Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z kartką, na której widnieje napis "#MamDość" dopisać swój postulat i przesłać na oficjalną stronę na Facebook'u akcji "MamDość" lub bezpośrednio do biura prasowego OPZZ na adres: skruczaj@opzz.org.pl lub mycka@opzz.org.pl


Zmiana Centrali Związkowej

Wrzesień,14,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Centrala

Zgodnie z Uchwałą Zarząd Krajowy Związku Zawodowego Inżynierów I Techników na podstawie art.30 Statutu ZZIT podjął decyzję o wystąpieniu z Forum Związków Zawodowych. Z dniem 11 września 2018 roku przystąpiliśmy do Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych.
Głównym zadaniem Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych jest obrona socjalnych i pracowniczych uprawnień członków związków. Do centrali związkowej przynależy 86 ogólnokrajowych federacji i jednolitych związków zawodowych oraz kilkaset lokalnych i zakładowych organizacji związkowych zrzeszonych poprzez Rady Wojewódzkie. Naczelnymi władzami są: Kongres, Rada, Prezydium i Komisja Rewizyjna.

Jesteśmy na Słowacji

Wrzesień,10,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Slowacja

Członkowie Okręgu Lubelskiego przez kilka pierwszych dni września bawili w Bukowinie Tatrzańskiej i na Słowacji. Tym razem w programie wyjazdu integracyjnego mieliśmy między innymi wizytę w gorzelni produkującej whisky Nestville w tym zwiedzanie i oczywiście degustację. Poza tym byliśmy w Starej Lubovni gdzie zwiedziliśmy zamek z XIV wieku, będący miejscem przechowywania polskich klejnotów koronnych. Na uroczystej kolacji w Stasindzie zabawa trwała do rana. Więcej można zobaczyć w naszej galerii ze zdjęciami gdzie serdecznie zapraszam.


Integracja członków związku

Wrzesień, 04,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Choiny

Nasza aktywność nie ma końca i trzeba przyznać, że nasi członkowie są też zawsze chętni do wspólnych spotkań. Jak co roku organizacja w Świdniku na czele z Przewodniczącym Piotrem Sadowskim zorganizowała spotkanie integracyjne. Ponieważ w ubiegłym roku świetnie bawiono się w Dworze Choiny w tym roku również tam zorganizowano spotkanie. Jak zawsze bawiono się świetnie i jak zawsze członkowie związku już dzisiaj zgłaszają zapotrzebowanie na następną integrację.


Spływ kajakowy

Lipiec,04,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
splyw

Zapraszamy serdecznie naszych członków na spływ kajakowy. Nasza organizacja w Świdnika tym razem 21 lipca b.r. organizuje kolejną integrację na wodzie. Spływ odbędzie się piękną trasą kajakową na rzece Bug w okolicach Włodawy. Ponieważ jest to bardzo malownicza trasa, polecamy ją na rodzinną rekreację. Po zakończeniu spływu zaplanowany został przejazd do pensjonatu na poczęstunek przy ognisku z grochówką i pieczonymi kiełbaskami.


Wakacyjne życzenia

Czerwiec,18,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
zyczenie

Wszystkim Członkom oraz Sympatykom Związku Zawodowego Inżynierów I Techników Zarząd Okręgu lubelskiego życzy, aby nadchodzące urlopy były radosne, ciekawe, słoneczne , a przede wszystkim bezpieczne.Szkolenie - Rokosowo

Czerwiec,17,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
szkolenie

W dniach 15 - 16 czerwca b.r. odbyło się spotkanie makroregionalne połączone ze szkoleniem dla członków Związku Zawodowego Inżynierów I Techników. Miejscem spotkania tym razem był Zamek w Rokosowie w województwie wielkopolskim. Szkolenie zorganizowane zostało pod patronatem Zarządu Krajowego ZZIT. Tematami szkolenia było między innymi zagadnienia z zakresu zbiorowego prawa pracy, negocjacje płacowe, spory zbiorowe i wiele innych interesujących nas tematów . Wszystkie materiały ze szkolenia zostały przekazane Przewodniczącym Okręgu Lubelskiego.

Piknik w Puławach

Czerwiec,11,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
piknik

Zarząd Związku Zawodowego Inżynierów I Techników przy Grupie Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A w dniu 8 czerwca b.r. zorganizował piknik nad Wisłą. Nie była to jedyna atrakcja tego dnia ponieważ ja oraz zaproszeni goście z organizacji w Świdniku mieliśmy okazję zwiedzić Zakłady Azotowe w Puławach. Poza tym Sekcja Młodych również obecna w tym dniu w Puławach uczestniczyła w specjalnie przygotowanym dla nich szkoleniu. Zarządowi organizacji w Puławach serdecznie dziękujemy za zaproszenie i jesteśmy pod wrażeniem tak świetnie przygotowanego spotkania. Zdjęcia jak zwykle znajdują się w zakładce - galeria .

Posiedzenie Zarządu Ol w Chełmie

Maj,14,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
posiedzenie

Na zaproszenie naszej organizacji w Chełmie posiedzenie Zarządu Okręgu oraz Komisji Rewizyjnej tym razem miało miejsce właśnie w Chełmie. Przed posiedzeniem mieliśmy okazję zwiedzać Cementownię mieszcząca się przy ulicy Fabrycznej oraz Chełmskie Podziemia Kredowe. Natomiast posiedzenie odbyło się w Hotelu Kozak przy ulicy Hrubieszowskiej. Zarządowi naszej organizacji w Chełmie składamy ogromne podziękowanie za tak wspaniałą organizację naszego trwającego cały dzień spotkania. Dziękujemy Kolegom za wszystkie bardzo ciekawe informacje, które przekazaliście nam podczas zwiedzania zakładu. Jesteśmy świadomi , że tak perfekcyjne przygotowanie wymagało bardzo dużo wysiłku za co raz jeszcze dziękujemy szczególnie Danusi i Ewie!!!!

Sekcja Motoryzacyjna

Maj,02,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Sekcja

Zgodnie z informacją Przewodniczącego Sekcji Ireneusza Ćwira w dniu 25.04.2018 w biurze Zarządu Krajowego ZZIT w Warszawie odbyło się spotkanie przedstawicieli Sekcji Motoryzacyjnej naszego związku. W spotkaniu brali udział przedstawiciele z zakładów Daewon Europe, PIMOT, FCA Poland oraz Mahle Behr. Pierwszym punktem po omówieniu i przyjęciu programu spotkania było streszczenie sytuacji w swoich zakładach przez uczestników spotkania.
Więcej


Równość pracuje na Twoja markę

- szkolenie

Kwiecień,19,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
szkolenie

Zapraszamy do udziału w szkoleniu "Równość pracuje na Twoją markę", które dedykowane jest średnim przedsiębiorcom (zatrudniającym między 50 a 249 osób). Potrzebę szkoleń z tego zakresu potwierdzili respondenci przeprowadzonych przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w październiku i listopadzie 2017 r . badań. Wykazały one bardzo pobieżny stopień znajomości problematyki równouprawnienia w miejscu pracy, przy czym większość przebadanych właścicieli średnich nie posiadała żadnych wdrożonych regulacji w miejscu pracy, wynikających z kodeksu pracy, ani też nie zdawała sobie sprawy z tego, jak wiele korzyści może powstać w wyniku zastosowania w przedsiębiorstwie prostych mechanizmów antydyskryminacyjnych.
Formularz Zgłoszeniowy


Honorowe Wyróżnienie dla

Piotra Sadowskiego

Marzec,28,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
wyroznienie

Na posiedzeniu władz Polskiego Lobby Przemysłowego w dniu 5 marca 2013 r. zostało ustanowione Honorowe Wyróżnienie przyznawane przez PLP . W dniu 5 marca 2018 roku odbyło się posiedzenie Kapituły Honorowego Wyróżnienia w składzie: prof. dr inż. Tadeusz Gałązka - przewodniczący, gen. dyw. w st. spocz. prof. dr hab. inż. Jerzy Modrzewski, prof. dr hab. inż. Ryszard Szczepanik, mgr Kazimierz Łasiewicki, mgr inż. Jerzy Horodecki i mgr inż. Edmund Misterski - sekretarz. Kapituła podjęła decyzje o przyznaniu w tym roku w ramach VI edycji Honorowych Wyróżnień Bene Meritus pro Industria Poloniae - Dobrze Zasłużony dla Polskiego Przemysłu dla Przewodniczącego Związku Zawodowego Inżynierów I Techników Piotra Sadowskiego. Z racji przyznanego Honorowego Wyróżnienia Piotrowi składamy serdeczne gratulacje i podziękowanie za godne reprezentowanie i promowanie naszego związku.

Wielkanoc

Marzec,28,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
zajac

Serdeczne życzenia radości i siły płynącej
z istoty Świąt Wielkanocnych ,
by uśmiech i wiosenny optymizm
towarzyszyły Wam każdego dnia.


życzy
Zarządu Okręgu LubelskiegoZarząd Okręgu Lubelskiego

Marzec,24,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
zarzad

W ramach cyklicznych posiedzeń Zarządu Okręgu Lubelskiego w dniu 23 marca b.r. miało miejsce posiedzenie Ol i Komisji Rewizyjnej. Na posiedzeniu Komisja Rewizyjna przedstawiła sprawozdanie finansowe za rok 2017. Komisja Rewizyjna po analizie wszystkich dokumentów finansowych nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości w gospodarowaniu finansami. Na posiedzeniu zostały omówione wszystkie tematy związane z bieżącą działalnością prowadzoną w Okręgu Lubelskim jak i w naszych organizacjach.

Spotkanie Klubu Seniora

Marzec,23,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
seniorzy

Wzorem lat ubiegłych 22 marca 2018 roku Klub Seniora w Świdniku zorganizował spotkanie przedświąteczne. Spotkanie odbyło się w w pubie Gandalf przy ulicy Niepodległości 13 w Świdniku. Ponieważ jako Przewodnicząca Okręgu Lubelskiego zostałam zaproszona miałam przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu. Bardzo miłe miejsce, a przede wszystkim wyjątkowi ludzie stworzyli wspaniałą rodzinną atmosferę. Serdecznie gratuluję organizatorom i uczestnikom pomysłu na wspólne spędzenie czasu i raz jeszcze bardzo dziękuję za zaproszenie.

Zarząd Główny Forum Związków Zawodowych

Marzec,21,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
FZZ

W dniach 19-20 marca w Krynicy odbyło się posiedzenie Zarządu Głównego Forum Związków Zawodowych podczas którego przyjęto sprawozdania za 2017 rok oraz przedyskutowano proponowane przez koalicje rządząca zmiany w prawie pracy. Podjęto uchwałę, która w sposób krytyczny ocenia rekomendowane przez Komisję Kodyfikacyjną projekty nowego zbiorowego i indywidualnego kodeksu pracy.
WięcejZarząd Krajowy ZZIT - posiedzenie

Marzec,17,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
zarzad

W dniu 16 marca b.r. miało miejsce posiedzenie Zarządu Krajowego ZZIT, z udziałem Przewodniczących Sekcji. Miejscem spotkania była Warszawa - Sala E WDT NOT przy ulicy Czackiego 3/5. W trakcie obrad Zarząd Krajowy dokonał między innymi omówienia sprawozdania merytorycznego z działalności ZK, sprawozdania finansowego za 2018 rok, sprawozdań Sekcji za 2017 rok.

Nasze Panie

Marzec,08,2018 | Autor: Panowie Ol
kwiaty

Drogie Panie!!!!!
Wielu chwil radości,
Aby każdy dzień
Był dla Was przygodą
I powodem do dumy.
Z całego serca życzą


Panowie
Zarządu Okręgu LubelskiegoRodzinny rajd turystyczny

Marzec,06,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Rajd

Jak wiemy nie każdemu odpowiada forma spędzania wolnego czasu, jaką jest siedzenie przed komputerem albo telewizorem. Czasem ma się ochotę po prostu pojeździć swoim samochodem albo pobiegać. Świetną okazją do rozrywki umysłowo - fizycznej są jednak rajdy turystyczne. Serdecznie zapraszamy do udziału w przygotowanym przez naszą organizację w Świdniku właśnie rajdzie turystycznym. Wszystkie informacje zamieszczamy poniżej
WięcejNieoprocentowane pożyczki na kształcenie

Luty,26,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
pozyczki

Z początkiem lutego 2018 r. rozpoczął swoją działalność zapowiadany Projekt "Ogólnopolski Program Edukacji Naukowej" (OPEN). Jest to fundusz pożyczkowy udzielany na preferencyjnych warunkach, którego celem i głównym założeniem jest zwiększenie dostępności różnych form edukacji wśród osób pragnących podnieść swoje kompetencje zawodowe.
WięcejKonferencja dla członków organizacji

Luty,22,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
konferencja

Zarząd Okręgu Lubelskiego serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnej konferencji. Konferencja poświęcona będzie tematowi elektronicznego obiegu dokumentów - RODO. Miejscem spotkania jest Warszawa . Wszystkie pozostałe informacje przesłane zostały drogą elektroniczna do Przewodniczących organizacji.
Spotkania z Przewodniczącą

Okręgu Lubelskiego

Luty,12,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
przewodniczaca

Przewodnicząca Okręgu Lubelskiego Teresa Paczyńska zaproponowała w tym roku zarządom organizacji cykliczne spotkania.
Spotkania odbywały się będą raz na kwartał w biurze Okręgu Lubelskiego lub w innym miejscu dogodnym dla wszystkich uczestników. Inspiracją do tej propozycji były rozmowy z członkami zarządów , którzy wyrazili potrzebę wspólnego omawiania problemów pojawiających się w firmach. Mam nadzieję, że wspólnie mając czas tylko dla jednej organizacji omówimy wszystkie tematy jakie zostaną przedstawione.

Nasze Dzieci

Luty,07,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
dzieci

Organizacja "PZL- ŚWIDNIK" S.A przygotowuje na dzień 19 maja b.r. dla naszych pociech wycieczkę "Bajkowe Świętokrzyskie". Wyjazd będzie bardzo ciekawy a w programie między innymi :
- Interaktywna podróż po ekspozycji "Bajkowy Świat".
- Mały Teatr będący kameralną sceną lalkową
- Obiad
- Zwiedzanie Zamku w Chęcinach i zwiedzanie Jaskini Raj
Serdecznie zapraszamy pociechy naszych członków. Wszystkie pozostałe informacje dostępne są u Piotra Sadowskiego.

Zaproszenie dla członków ZZIT

Styczeń,31,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
zaproszenie

Zarząd Okręgu Lubelskiego we wrześniu b.r. zaprasza swoich członków tym razem na Słowację do miejscowości Hviezdne gdzie odwiedzimy gorzelnię produkującą whisky Nestville. Zwiedzimy destylarnię Nestville wraz z degustacją produkowanych tam trunków. Następnie zjemy obiad w restauracji, a później przejedziemy do Starej Lubovni w której zwiedzimy zamek z XIV wieku, będący miejscem przechowywania polskich klejnotów koronacyjnych. Wszystkie inne atrakcje podadzą przewodniczący organizacji.

ABM Greiffenberger Sp. z o.o -

Konferencja ZZIT

Styczeń,23,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Michal_Gozdecki

W dniu 13 styczna 2018r. w związku z rezygnacją z pracy w firmie Kamila odbyła się konferencja sprawozdawczo wyborcza ZZIT przy ABM Greiffenberger Sp. z o.o. W konferencji uczestniczyli delegaci którzy poza wyborami omówili również bieżące problemy z którym zmaga się związek. W wyniku głosowania wybrano zarząd w składzie:
Michał Gozdecki - Przewodniczący ; Bartosz Matysiak - zastępca ; Mateusz Książek - zastępca ; Kasper Głowacki - sekretarz
Kamil Wąsik - skarbnik. Zarządowi życzymy powodzenia i zadowolenia z pracy społecznej.
Na zdjęciu Michał Gozdecki Przewodniczący ZZIT ABM Greiffenberger Sp. z o.o

Spotkanie w Rzymie

Styczeń,22,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Spotkanie

W dniach 15-17 stycznia w Rzymie odbyło się spotkanie Komitetu o zmniejszonym składzie Europejskiej Rady Zakładowej Koncernu Leonardo do którego należy "PZL- Świdnik" S.A. Tematem przewodnim posiedzenia było uzgodnienie nowych zasad funkcjonowania Europejskiej Rady Zakładowej w koncernie Leonardo. Po uzyskaniu odpowiedzi tylko na część przygotowanych pytań uzgodniono, że następne spotkanie odbędzie się w pierwszej połowie roku. W spotkaniu uczestniczył Piotr Sadowski.

Związki zawodowe negocjują podwyżki

Styczeń,21,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Piotr

W dniu 12 stycznia b.r. dzięki wspólnemu działaniu organizacji związkowych, zostało podpisane Porozumienie płacowe na lata 2018-2020 regulujące wzrost płac oraz inne sprawy około płacowe w "PZL- Świdnik" S.A. Zawarte Porozumienie gwarantuje nie tylko stały wzrost płac dla wszystkich pracowników Spółki ale również daje dodatkowe podwyżki dla pracowników najmniej zarabiających. Zawarcie korzystnego dla całej załogi Porozumienia pokazuje jak ważne jest współdziałanie wszystkich organizacji związkowych, bez względu na dzielące ich różnice. Na zdjęciu Przewodniczący Piotr Sadowski.

Spór zbiorowy w Herbapol - Lublin S.A.

Styczeń,21,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Monika

Z satysfakcją informujemy, że trwający w Firmie Herbapol - Lublin S.A. spór zbiorowy został zakończony. Strona związkowa jaką jest Związek Zawodowy Inżynierów I Techników Herbapol - Lublin S.A. , oraz Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność weszły w spór zbiorowy w związku z sytuacją w spółce / brak porozumienia w sprawie podwyżek na bieżący rok/ oraz brakiem dialogu społecznego. W wyniku podjętych negocjacji związki zawodowe podpisały porozumienie, które spełniło oczekiwania strony społecznej. Na zdjęciu Przewodnicząca związku ZZIT Monika Pełka na ręce której składamy gratulacje dla całego zarządu naszego związku.

Puławy organizują zabawę karnawałową

Styczeń,15,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Puławy

Nasza organizacja w Puławach jak co roku organizuje zabawę karnawałową. Jest to doskonała forma integracji dla członków związku zawodowego ZZIT jak też dla naszych sympatyków. Wszystkim uczestnikom życzymy niezapomnianych wrażeń i miłych rozmów we własnym gronie. Organizatorom dziękujemy za czas i trud jaki wkładają w organizowanie wszelkich form integracji.Jerzy Wysokiński nasz super biegacz

Styczeń,14,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
biegacz

W Białej Podlaskiej 12 stycznia b.r. w spotkaniu z serii " Piątkowe pogaduchy" mieszkańcy miasta mieli możliwość rozmowy z ultramaratończykami: Rafałem Pajdoszem, Jerzym Wysokińskim oraz Pawłem Pakułą.
"Piątkowe pogaduchy" to możliwość poznania ciekawych ludzi, którzy nie boją się wyzwań. To właśnie odważni i ciekawi goście co miesiąc dzielą się tam swoją wielka pasją. Kilka słów o biegu; ultramaraton - bieg długodystansowy na dystansie większym niż maraton, czyli powyżej 42,195 km.
Ultra-Trail du Mont-Blanc (UTMB) - jeden z najtrudniejszych ultramaratonów terenowych w Europie. Uczestnicy muszą pokonać 168 kilometrów, a łączne przewyższenie to 9600 m. Trasa wiedzie malowniczymi szlakami dookoła masywu Mont Blanc i przebiega przez trzy państwa: Szwajcarię, Francję i Włochy. Gratulujemy jak zawsze Jurkowi i dziękujemy za przesłany film.
Film

Lublin - Pomnik Nieznanego Żołnierza

Styczeń,14,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Pomnik

W Lublinie mieście w którym ma swoją siedzibę Okręg Lubelski ZZIT odsłonięto odnowiony Pomnik Nieznanego Żołnierza . Pomnik znajduje się na Placu Litewskim również w ostatnim czasie odnowionym. W uroczystościach 11 stycznia br. udział wzięli weterani walk o wolność i niepodległość Ojczyzny, kombatanci, przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych i parlamentarnych jak też organizacje społeczne.Karnawał 2018

Styczeń,11,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
karnawal

Karnawał, zapusty - okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Serdecznie zapraszamy członków naszych organizacji wraz z rodzinami do wspólnej zabawy na Balu Karnawałowym. Bal zorganizowany został przez naszą organizację w Świdniku wraz z jej Przewodniczącym Piotrem Sadowskim. Bal odbędzie się 10 lutego b.r. o godzinie 19:00 w Klubie Favilla w Świdniku. Zapisy bezpośrednio u Przewodniczącego w Świdniku.
WięcejMorawy, Bratysława, Budapeszt

Styczeń,04,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Budapeszt

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wycieki integracyjnej dla członków Związku Zawodowego Inżynierów I Techników. Wszystkich chętnych prosimy o szczegółowe przeczytanie załącznika i już tylko dokonanie zapisu. Przypominamy, że pierwszeństwo mają członkowie związku i ich rodziny.
WięcejRozliczenia finansowe

Styczeń,03,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
rozliczenie.jpg

Ponieważ wszystkie organizacje zobowiązane są do sporządzania rozliczenia finansowego już od dzisiaj służymy pomocą. Zapraszamy Przewodniczących naszych organizacji lub Komisje Rewizyjne do biura okręgu mieszczącego się w Lublinie przy ulicy Chmielnej 2A. W biurze zarówno ja jak i Skarbnik Okręgu Lubelskiego nasza Koleżanka Monika udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.


Co ciekawego u Nas

Wizyta w Cemex Chełm:

1

Spotkanie w Puławach:

2

Szkolenie w Rokosowie (1):

3

Szkolenie w Rokosowie (2):

4