Posiedzenie Zarządu

i Komisji Rewizyjnej OL

Marzec,15,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
posiedzenie

W siedzibie Okręgu Lubelskiego w Lublinie przy ulicy Chmielnej 2A w dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej . Komisja Rewizyjna dokonała bardzo wnikliwej oceny dokumentacji finansowej Okręgu Lubelskiego za rok 2018. Zgodnie z protokołem Komisja Rewizyjna nie wnosi uwag do prowadzonej dokumentacji finansowej. Wszystkie przeprowadzone operacje w roku 2018 są zgodne ze Statutem ZZIT oraz uchwałami Zarządu Okręgu Lubelskiego. Poza tym na posiedzeniu omówiono bieżącą działalność w naszych organizacjach.

Białowieża zaplanowana

na wrzesień b.r

Marzec,12,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
Bialowieza

Nasi członkowie przyzwyczajeni do corocznych wyjazdów we wrześniu już dzisiaj pytają o palny integracyjne właśnie na wrzesień. Spełniając oczekiwania członków związku ZZIT MOZ w Świdniku zaprasza na wycieczkę do Białowieży. W planach integracji jest między innymi przejazd kolejką z Hajnówki, zwiedzanie rezerwatu żubrów i inne atrakcje
Więcej


Spotkanie z Przewodniczącym OPZZ

Janem Guzem

Marzec,08,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
OPZZ

W dniu wczorajszym w siedzibie OPZZ w Lublinie przy ulicy Lwowskiej 6 miało miejsce spotkanie Teresy Paczyńskiej i Piotra Sadowskiego z Przewodniczącym OPZZ Panem Janem Guzem. W spotkaniu uczestniczyła również Przewodnicząca Rady OPZZ Województwa Lubelskiego Pani Wiesława Janczak. Na spotkaniu mieliśmy przyjemność zaprezentować nasz związek szczególne zaś pokazać działalność Okręgu Lubelskiego. Poinformowaliśmy o naszej gotowości do pracy wszędzie tam gdzie będziemy mogli służyć naszą wiedzą i doświadczeniem. Pani Przewodnicząca zapewniła nas o podjęciu z nami na przyszłość ścisłej współpracy. Mamy nadzieję, że nasza wspólna działalność będzie układała się bardzo dobrze o czym oczywiście będziemy informować na stronie.

Posiedzenie Komisji Senioralnej

Luty,22,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
Komisja_senioralna

W siedzibie OPZZ w Warszawie w dniu 20 lutego b.r. odbyło się posiedzenie Komisji Senioralnej. Na wstępie uczestnicy spotkania zostali zapoznani z planowaną działalnością OPZZ w tym roku , w tym między innymi z organizacją uroczystości święta pracy, uroczystości 35 - lecia OPZZ oraz wieloma innymi. Następnie dyskutowano o systemie emerytalnym, rodzicielskim świadczeniu uzupełniającym i innymi związanymi z seniorami tematami.


Przygotowania do Jubileuszowego

Zjazdu Delegatów ZZIT

Luty,11,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
zjazd

Miło jest nam poinformować, że właśnie w tym roku będziemy obchodzili XXX - lecie istnienia Związku Zawodowego Inżynierów I Techników. Jubileuszowy Krajowy Zjazd Delegatów odbędzie się w dniach 14 - 15 czerwca 2019 roku w Bukowinie Tatrzańskiej w ośrodku Stasinda. Ponieważ przygotowanie tak ważnego dla nas spotkania wymaga bardzo dużo pracy już dzisiaj przystąpiliśmy do działania. Powołany przez Zarząd Krajowy komitet w którego składzie jest między innymi Przewodnicząca Okręgu Lubelskiego opracowuje szczegóły uroczystości.

Dzień Dziecka

Styczeń 17,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
energylandia

W Polsce i nie tylko Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest od 1950 w dniu 1 czerwca. Po raz pierwszy zorganizowano go w związku z akcją zbierania podpisów pod Apelem sztokholmskim. Od 1952 stało się świętem stałym. Jego inicjatorem jest organizacja zwana International Union for Protection of Childhood, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom z całego świata. W tym roku nasza organizacja w Świdniku zaprasza dzieci do Energylandii.
Więcej


Podziękowanie dla Danusi

Styczeń 12,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
Danusia

Wczoraj w Chełmie w hotelu Lwów nasza Koleżanka Danusia zorganizowała uroczystość w związku z zakończeniem swojej pracy zawodowej. Mimo, że nie kończymy naszej współpracy Zarząd Okręgu Lubelskiego postanowił wykorzystać okazję i podziękować Danusi za jej wieloletnią pracę społeczną. Nie zawsze spotykamy się z takim oddaniem i zaangażowaniem w pracę społeczną tym bardziej Danusiu bardzo Ci dziękujemy. Twoja praca, wysiłek i bezinteresowność miały ogromny wpływ na budowanie Okręgu Lubelskiego. Cieszę się , że to właśnie ja miałam przyjemność złożyć na Twoje ręce kwiaty od całego Zarządu OL.

Kulig na Roztoczu

Styczeń 11,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
kulig

Nasza organizacja ze Świdnika w dniu 19 stycznie b.r. organizuje super kulig tym razem na Roztoczu. Zapisy wraz z wpłatą w siedzibie ZZIT pokój nr 25 na parterze w biurowcu, codziennie do dnia 16 stycznia 2019 roku. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów - pierwszeństwo dla członków ZZIT i ich rodzin.
Puławy - integracja

Styczeń 10,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
integracja

Nasze organizacje bardzo dbają o swoich członków szczególnie o to, aby poprzez wspólną zabawę poznawać się i lepiej współpracować. To już kolejna w Okręgu Lubelskim propozycja Balu Karnawałowego zorganizowana tym razem przez naszą organizację w Puławach. Bal odbędzie się w styczniu o czym z przyjemnością informuję jednocześnie dziękując za zaproszenie.
Bal Karnawałowy

Styczeń 07,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
karnawal

Związek Zawodowy Inżynierów I Techników Organizacja Międzyzakładowa " PZL - Świdnik " S.A. zaprasza na BAL KARNAWAŁOWY . Bal odbędzie się 2 marca 2019 roku w Klubie Favilla w Świdniku. Zabawę poprowadzi zespół Gold Music. Zapisy odbywają się bezpośrednio u przewodniczącego organizacji w Świdniku. Serdecznie zapraszamy pamiętając , że ilość miejsc jest ograniczona.
Podsumowanie 2018 roku

Styczeń,05,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
podsumowanie

Na ostatnim grudniowym posiedzeniu Zarządu i Komisji Rewizyjnej Okręgu Lubelskiego podsumowana została nasza działalność za rok 2018. Poza szczegółowym sprawozdaniem Przewodnicząca Ol przygotowała prezentację działalności w bardzo przystępnej wizualnej formie . Zachęcam zainteresowanych członków naszych organizacji , aby zgłaszali się do Przewodniczących , którzy dysponują zarówno sprawozdaniem jaki zdjęciami z działalności Okręgu Lubelskiego.


Co ciekawego u Nas

Posiedzenie - Grudzień:

1

Posiedzenie - Grudzień:

2

Szkolenie w Rokosowie (1):

3

Szkolenie w Rokosowie (2):

4