Spotkania z Przewodniczącą

Okręgu Lubelskiego

Luty,12,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
przewodniczaca

Przewodnicząca Okręgu Lubelskiego Teresa Paczyńska zaproponowała w tym roku zarządom organizacji cykliczne spotkania.
Spotkania odbywały się będą raz na kwartał w biurze Okręgu Lubelskiego lub w innym miejscu dogodnym dla wszystkich uczestników. Inspiracją do tej propozycji były rozmowy z członkami zarządów , którzy wyrazili potrzebę wspólnego omawiania problemów pojawiających się w firmach. Mam nadzieję, że wspólnie mając czas tylko dla jednej organizacji omówimy wszystkie tematy jakie zostaną przedstawione.

Nasze Dzieci

Luty,07,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
dzieci

Organizacja "PZL- ŚWIDNIK" S.A przygotowuje na dzień 19 maja b.r. dla naszych pociech wycieczkę "Bajkowe Świętokrzyskie". Wyjazd będzie bardzo ciekawy a w programie między innymi :
- Interaktywna podróż po ekspozycji "Bajkowy Świat".
- Mały Teatr będący kameralną sceną lalkową
- Obiad
- Zwiedzanie Zamku w Chęcinach i zwiedzanie Jaskini Raj
Serdecznie zapraszamy pociechy naszych członków. Wszystkie pozostałe informacje dostępne są u Piotra Sadowskiego.

Zaproszenie dla członków ZZIT

Styczeń,31,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
zaproszenie

Zarząd Okręgu Lubelskiego we wrześniu b.r. zaprasza swoich członków tym razem na Słowację do miejscowości Hviezdne gdzie odwiedzimy gorzelnię produkującą whisky Nestville. Zwiedzimy destylarnię Nestville wraz z degustacją produkowanych tam trunków. Następnie zjemy obiad w restauracji, a później przejedziemy do Starej Lubovni w której zwiedzimy zamek z XIV wieku, będący miejscem przechowywania polskich klejnotów koronacyjnych. Wszystkie inne atrakcje podadzą przewodniczący organizacji.

ABM Greiffenberger Sp. z o.o -

Konferencja ZZIT

Styczeń,23,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Michal_Gozdecki

W dniu 13 styczna 2018r. w związku z rezygnacją z pracy w firmie Kamila odbyła się konferencja sprawozdawczo wyborcza ZZIT przy ABM Greiffenberger Sp. z o.o. W konferencji uczestniczyli delegaci którzy poza wyborami omówili również bieżące problemy z którym zmaga się związek. W wyniku głosowania wybrano zarząd w składzie:
Michał Gozdecki - Przewodniczący ; Bartosz Matysiak - zastępca ; Mateusz Książek - zastępca ; Kasper Głowacki - sekretarz
Kamil Wąsik - skarbnik. Zarządowi życzymy powodzenia i zadowolenia z pracy społecznej.
Na zdjęciu Michał Gozdecki Przewodniczący ZZIT ABM Greiffenberger Sp. z o.o

Spotkanie w Rzymie

Styczeń,22,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Spotkanie

W dniach 15-17 stycznia w Rzymie odbyło się spotkanie Komitetu o zmniejszonym składzie Europejskiej Rady Zakładowej Koncernu Leonardo do którego należy "PZL- Świdnik" S.A. Tematem przewodnim posiedzenia było uzgodnienie nowych zasad funkcjonowania Europejskiej Rady Zakładowej w koncernie Leonardo. Po uzyskaniu odpowiedzi tylko na część przygotowanych pytań uzgodniono, że następne spotkanie odbędzie się w pierwszej połowie roku. W spotkaniu uczestniczył Piotr Sadowski.

Związki zawodowe negocjują podwyżki

Styczeń,21,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Piotr

W dniu 12 stycznia b.r. dzięki wspólnemu działaniu organizacji związkowych, zostało podpisane Porozumienie płacowe na lata 2018-2020 regulujące wzrost płac oraz inne sprawy około płacowe w "PZL- Świdnik" S.A. Zawarte Porozumienie gwarantuje nie tylko stały wzrost płac dla wszystkich pracowników Spółki ale również daje dodatkowe podwyżki dla pracowników najmniej zarabiających. Zawarcie korzystnego dla całej załogi Porozumienia pokazuje jak ważne jest współdziałanie wszystkich organizacji związkowych, bez względu na dzielące ich różnice. Na zdjęciu Przewodniczący Piotr Sadowski.

Spór zbiorowy w Herbapol - Lublin S.A.

Styczeń,21,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Monika

Z satysfakcją informujemy, że trwający w Firmie Herbapol - Lublin S.A. spór zbiorowy został zakończony. Strona związkowa jaką jest Związek Zawodowy Inżynierów I Techników Herbapol - Lublin S.A. , oraz Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność weszły w spór zbiorowy w związku z sytuacją w spółce / brak porozumienia w sprawie podwyżek na bieżący rok/ oraz brakiem dialogu społecznego. W wyniku podjętych negocjacji związki zawodowe podpisały porozumienie, które spełniło oczekiwania strony społecznej. Na zdjęciu Przewodnicząca związku ZZIT Monika Pełka na ręce której składamy gratulacje dla całego zarządu naszego związku.

Puławy organizują zabawę karnawałową

Styczeń,15,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Puławy

Nasza organizacja w Puławach jak co roku organizuje zabawę karnawałową. Jest to doskonała forma integracji dla członków związku zawodowego ZZIT jak też dla naszych sympatyków. Wszystkim uczestnikom życzymy niezapomnianych wrażeń i miłych rozmów we własnym gronie. Organizatorom dziękujemy za czas i trud jaki wkładają w organizowanie wszelkich form integracji.Jerzy Wysokiński nasz super biegacz

Styczeń,14,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
biegacz

W Białej Podlaskiej 12 stycznia b.r. w spotkaniu z serii " Piątkowe pogaduchy" mieszkańcy miasta mieli możliwość rozmowy z ultramaratończykami: Rafałem Pajdoszem, Jerzym Wysokińskim oraz Pawłem Pakułą.
"Piątkowe pogaduchy" to możliwość poznania ciekawych ludzi, którzy nie boją się wyzwań. To właśnie odważni i ciekawi goście co miesiąc dzielą się tam swoją wielka pasją. Kilka słów o biegu; ultramaraton - bieg długodystansowy na dystansie większym niż maraton, czyli powyżej 42,195 km.
Ultra-Trail du Mont-Blanc (UTMB) - jeden z najtrudniejszych ultramaratonów terenowych w Europie. Uczestnicy muszą pokonać 168 kilometrów, a łączne przewyższenie to 9600 m. Trasa wiedzie malowniczymi szlakami dookoła masywu Mont Blanc i przebiega przez trzy państwa: Szwajcarię, Francję i Włochy. Gratulujemy jak zawsze Jurkowi i dziękujemy za przesłany film.
Film

Lublin - Pomnik Nieznanego Żołnierza

Styczeń,14,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Pomnik

W Lublinie mieście w którym ma swoją siedzibę Okręg Lubelski ZZIT odsłonięto odnowiony Pomnik Nieznanego Żołnierza . Pomnik znajduje się na Placu Litewskim również w ostatnim czasie odnowionym. W uroczystościach 11 stycznia br. udział wzięli weterani walk o wolność i niepodległość Ojczyzny, kombatanci, przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych i parlamentarnych jak też organizacje społeczne.Karnawał 2018

Styczeń,11,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
karnawal

Karnawał, zapusty - okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Serdecznie zapraszamy członków naszych organizacji wraz z rodzinami do wspólnej zabawy na Balu Karnawałowym. Bal zorganizowany został przez naszą organizację w Świdniku wraz z jej Przewodniczącym Piotrem Sadowskim. Bal odbędzie się 10 lutego b.r. o godzinie 19:00 w Klubie Favilla w Świdniku. Zapisy bezpośrednio u Przewodniczącego w Świdniku.
WięcejMorawy, Bratysława, Budapeszt

Styczeń,04,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
Budapeszt

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wycieki integracyjnej dla członków Związku Zawodowego Inżynierów I Techników. Wszystkich chętnych prosimy o szczegółowe przeczytanie załącznika i już tylko dokonanie zapisu. Przypominamy, że pierwszeństwo mają członkowie związku i ich rodziny.
WięcejRozliczenia finansowe

Styczeń,03,2018 | Autor: Teresa Paczyńska
rozliczenie.jpg

Ponieważ wszystkie organizacje zobowiązane są do sporządzania rozliczenia finansowego już od dzisiaj służymy pomocą. Zapraszamy Przewodniczących naszych organizacji lub Komisje Rewizyjne do biura okręgu mieszczącego się w Lublinie przy ulicy Chmielnej 2A. W biurze zarówno ja jak i Skarbnik Okręgu Lubelskiego nasza Koleżanka Monika udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.


Co ciekawego u Nas

Posiedzenie Zarządu Krajowego ZZIT:

1

Posiedzenie Zarządu - Okręg Lubelski:

2

Kalendarze 2018 rok - Okręg Lubelski:

3

Odznaczenia ZZIT:

4