Spływ kajakowy

Czerwiec,06,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
splyw

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem powtórzeniem pikniku połączonego ze spływem na rzece Bug jaki zorganizowaliśmy w dniu 1 czerwca przygotowaliśmy kolejną ofertę udziału w takiej samej imprezie, którą zorganizujemy w dniu 29 czerwca.
Spływ odbywa się piękną trasą kajakową na rzece Bug w okolicach Włodawy. Na terenie ośrodka, w którym odbędzie się piknik znajduje się również plac zabaw oraz zagroda z końmi.

Liczba miejsc ograniczona.
Decyduje kolejność zapisów - pierwszeństwo dla członków ZZIT i ich rodzin.
Więcej

Chusty Okręgu Lubelskiego

Maj,30,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
chusty

Dotarły do nas zamówione dla okręgu chusty , które będą przeznaczone do noszenia podczas różnego rodzaju uroczystości, manifestacji, protestów. Chusty mają kolor niebieski oraz napis ZZIT Okręg Lubelski. Za przeprowadzenie całego tematu tj .opracowanie projektu i zamówienie dziękujemy naszej Koleżance Monice z Herbapolu Lublin.Zmarł Przewodniczący OPZZ Jan Guz

Maj,25,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
Guz

W piątek 24 maja br. zmarł Przewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych

Jan Guz

Jest to wielka strata dla całego ruchu związkowego, jaki i dla społeczeństwa. Przewodniczący był człowiekiem o wielkim sercu, który był bardzo zaangażowany w sprawy społeczne.


Spływ kajakowy

Maj,15,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
Bug

Nasza organizacja w Świdniku zaprasza w dniu 1.06.2019 roku / sobota / na spływ kajakowy połączony z piknikiem rodzinnym. Czas trwania spotkania zaplanowany został na godziny 7:30 - 16:00. Spływ odbędzie się piękną trasą kajakową na rzece Bug w okolicach Włodawy. Trasa jest bardzo malownicza wyjątkowa właśnie dla całych rodzin. Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się u Przewodniczącego Piotra Sadowskiego. Serdecznie zapraszamy!!!

Maraton Lubelski

Maj,13,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
Jurek

W niedzielę zakończyła się jedna z największych imprez biegowych we wschodniej Polsce Maraton Lubelski.

Jerzy Wysokiński

reprezentujący Klub Biegacza Biała Biega oraz Klub Biegacza Orange Polska tak komentował tegoroczną edycję:- Trasa dzisiejsza wyglądała, że będzie łatwiejsza niż rok temu, ale jednak zostało to zweryfikowane podczas pokonywania maratonu. Jerzy, pomimo niełatwych warunków bardzo lubi biegać w Lublinie. Przebiegł wszystkie edycje maratonu łącznie z tą nieoficjalną "zerową", z 2012 roku. Jurek gratulujemy i jesteśmy z Ciebie dumni.

Społeczny Inspektor Pracy - Konkurs

Maj,10,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
inspektor

Z upoważnienia wiceprzewodniczącego OPZZ Andrzeja Radzikowskiego - przekazujemy informacje o konkursie

"Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy"

To ważny konkurs, bo jego celem jest promowanie działalności społecznych inspektorów pracy, którzy w ramach pełnionych zadań aktywnie wpływają na poprawę stanu bezpieczeństwa pracy. Warto podkreślić i przypomnieć, że to z inicjatywy OPZZ konkurs ,,Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy" od tego roku będzie rozstrzygany dwuetapowo - na szczeblu okręgowym, jak dotychczas, oraz na szczeblu centralnym. Termin składania wniosków przez organizacje związkowe upływa 30 maja 2019 r. Zgłoszenia należy kierować do właściwych terytorialnie Okręgowych Inspektoratów Pracy.

Piknik w Puławach

Maj,06,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
piknik

MO ZZIT przy Grupie Azoty PUŁAWY S.A. bardzo serdecznie zaprasza Kol. Teresę Paczyńską oraz Zarząd Okręgu Lubelskiego na piknik związkowy który odbędzie się 24 maja od godziny 18.00 w Ośrodku wypoczynkowym na Wólce Profeckiej w Puławach
Przewodnicząca Renata Wyskwar
1 Maja - Święto Pracy

Kwiecień,27,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
1_maja

1 Maja to bardzo ważny dzień dla postępowych związków zawodowych. Dlatego zwracamy się do organizacji członkowskich OPZZ i struktur terytorialnych naszej konfederacji o masowy udział w obchodach w Warszawie.

Jest w nas siła i energia, aby stanowczo i skutecznie walczyć o bardziej sprawiedliwą politykę społeczno-gospodarczą, aby sprzeciwiać się źle przygotowanym, niesprawiedliwym propozycjom, aby powstrzymać wyzysk i poprawić sytuację ludzi pracy. Bądźcie z nami! Razem jesteśmy silni!
Prezydium
Ogólnopolskiego Porozumienia
Związków Zawodowych

Wyjazd w góry

Świętokrzyskie

Kwiecień,05,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
wyjazd

Nasza organizacja z Herbapolu wraz z Przewodnicząca Moniką przygotowała dla członków związku propozycję wyjazdu integracyjnego. Propozycja naszym zdaniem jest bardzo ciekawa w związku z czym zapraszamy do zapoznania i skorzystania z oferty. Wszystkie niezbędne informacje zostały zawarte w załączniku.
Więcej
Wielkanoc 2019

Kwiecień,04,2017 | Autor: Teresa Paczyńska
wielkanoc

Życzymy, aby Święta Wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość , świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję. Wesołych Świąt Wielkanocnych dla członków i sympatyków związku ZZIT
życzy


Zarząd Okręgu lubelskiego
Nowa Przewodnicząca

MOZ ZZIT w Puławach

Marzec,28,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
przewodniczaca

Jest mi bardzo miło poinformować , że w dniu dzisiejszym została wybrana nowa Przewodnicząca MOZ ZZIT w Puławach. Wyboru dokonali delegaci na Konferencji Sprawozdawczo Wyborczej właśnie w Puławach. Podczas konferencji zgłoszono dwie kandydatury: Andrzeja Nowaka i Renaty Wyskwar. Zgodnie z ogłoszonymi wynikami nową Przewodnicząca MOZ ZZIT została Renata Wyskwar. Serdecznie gratulujemy wyboru i zapraszamy do współpracy. Na zdjęciu Przewodnicząca Renata Wyskwar.

Posiedzenie Zarządu Krajowego

ZZIT

Marzec,25,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
posiedzenie

Zgodnie z harmonogramem posiedzeń w dniu 22 marca b.r. w Warszawie odbyło się posiedzenie Zarządu Krajowego oraz Komisji Rewizyjnej Związku Zawodowego Inżynierów I Techników. W posiedzeniu uczestniczyli również zaproszeni przewodniczący sekcji w tym z Okręgu Lubelskiego Przewodniczący Krajowej Sekcji Przemysłu Motoryzacyjnego Ireneusz Ćwir oraz Przewodniczący Krajowej Sekcji Telekomunikacji Jerzy Wysokiński. W trakcie obrad podsumowano rok 2018 , omówiono przygotowania do JNZD jak też analizowano wszystkie bieżące tematy dotyczące naszej działalności .

Posiedzenie Zarządu

i Komisji Rewizyjnej OL

Marzec,15,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
posiedzenie

W siedzibie Okręgu Lubelskiego w Lublinie przy ulicy Chmielnej 2A w dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej . Komisja Rewizyjna dokonała bardzo wnikliwej oceny dokumentacji finansowej Okręgu Lubelskiego za rok 2018. Zgodnie z protokołem Komisja Rewizyjna nie wnosi uwag do prowadzonej dokumentacji finansowej. Wszystkie przeprowadzone operacje w roku 2018 są zgodne ze Statutem ZZIT oraz uchwałami Zarządu Okręgu Lubelskiego. Poza tym na posiedzeniu omówiono bieżącą działalność w naszych organizacjach.

Białowieża zaplanowana

na wrzesień b.r

Marzec,12,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
Bialowieza

Nasi członkowie przyzwyczajeni do corocznych wyjazdów we wrześniu już dzisiaj pytają o palny integracyjne właśnie na wrzesień. Spełniając oczekiwania członków związku ZZIT MOZ w Świdniku zaprasza na wycieczkę do Białowieży. W planach integracji jest między innymi przejazd kolejką z Hajnówki, zwiedzanie rezerwatu żubrów i inne atrakcje
Więcej


Spotkanie z Przewodniczącym OPZZ

Janem Guzem

Marzec,08,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
OPZZ

W dniu wczorajszym w siedzibie OPZZ w Lublinie przy ulicy Lwowskiej 6 miało miejsce spotkanie Teresy Paczyńskiej i Piotra Sadowskiego z Przewodniczącym OPZZ Panem Janem Guzem. W spotkaniu uczestniczyła również Przewodnicząca Rady OPZZ Województwa Lubelskiego Pani Wiesława Janczak. Na spotkaniu mieliśmy przyjemność zaprezentować nasz związek szczególne zaś pokazać działalność Okręgu Lubelskiego. Poinformowaliśmy o naszej gotowości do pracy wszędzie tam gdzie będziemy mogli służyć naszą wiedzą i doświadczeniem. Pani Przewodnicząca zapewniła nas o podjęciu z nami na przyszłość ścisłej współpracy. Mamy nadzieję, że nasza wspólna działalność będzie układała się bardzo dobrze o czym oczywiście będziemy informować na stronie.

Posiedzenie Komisji Senioralnej

Luty,22,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
Komisja_senioralna

W siedzibie OPZZ w Warszawie w dniu 20 lutego b.r. odbyło się posiedzenie Komisji Senioralnej. Na wstępie uczestnicy spotkania zostali zapoznani z planowaną działalnością OPZZ w tym roku , w tym między innymi z organizacją uroczystości święta pracy, uroczystości 35 - lecia OPZZ oraz wieloma innymi. Następnie dyskutowano o systemie emerytalnym, rodzicielskim świadczeniu uzupełniającym i innymi związanymi z seniorami tematami.


Przygotowania do Jubileuszowego

Zjazdu Delegatów ZZIT

Luty,11,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
zjazd

Miło jest nam poinformować, że właśnie w tym roku będziemy obchodzili XXX - lecie istnienia Związku Zawodowego Inżynierów I Techników. Jubileuszowy Krajowy Zjazd Delegatów odbędzie się w dniach 14 - 15 czerwca 2019 roku w Bukowinie Tatrzańskiej w ośrodku Stasinda. Ponieważ przygotowanie tak ważnego dla nas spotkania wymaga bardzo dużo pracy już dzisiaj przystąpiliśmy do działania. Powołany przez Zarząd Krajowy komitet w którego składzie jest między innymi Przewodnicząca Okręgu Lubelskiego opracowuje szczegóły uroczystości.

Dzień Dziecka

Styczeń 17,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
energylandia

W Polsce i nie tylko Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest od 1950 w dniu 1 czerwca. Po raz pierwszy zorganizowano go w związku z akcją zbierania podpisów pod Apelem sztokholmskim. Od 1952 stało się świętem stałym. Jego inicjatorem jest organizacja zwana International Union for Protection of Childhood, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom z całego świata. W tym roku nasza organizacja w Świdniku zaprasza dzieci do Energylandii.
Więcej


Podziękowanie dla Danusi

Styczeń 12,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
Danusia

Wczoraj w Chełmie w hotelu Lwów nasza Koleżanka Danusia zorganizowała uroczystość w związku z zakończeniem swojej pracy zawodowej. Mimo, że nie kończymy naszej współpracy Zarząd Okręgu Lubelskiego postanowił wykorzystać okazję i podziękować Danusi za jej wieloletnią pracę społeczną. Nie zawsze spotykamy się z takim oddaniem i zaangażowaniem w pracę społeczną tym bardziej Danusiu bardzo Ci dziękujemy. Twoja praca, wysiłek i bezinteresowność miały ogromny wpływ na budowanie Okręgu Lubelskiego. Cieszę się , że to właśnie ja miałam przyjemność złożyć na Twoje ręce kwiaty od całego Zarządu OL.

Kulig na Roztoczu

Styczeń 11,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
kulig

Nasza organizacja ze Świdnika w dniu 19 stycznie b.r. organizuje super kulig tym razem na Roztoczu. Zapisy wraz z wpłatą w siedzibie ZZIT pokój nr 25 na parterze w biurowcu, codziennie do dnia 16 stycznia 2019 roku. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów - pierwszeństwo dla członków ZZIT i ich rodzin.
Puławy - integracja

Styczeń 10,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
integracja

Nasze organizacje bardzo dbają o swoich członków szczególnie o to, aby poprzez wspólną zabawę poznawać się i lepiej współpracować. To już kolejna w Okręgu Lubelskim propozycja Balu Karnawałowego zorganizowana tym razem przez naszą organizację w Puławach. Bal odbędzie się w styczniu o czym z przyjemnością informuję jednocześnie dziękując za zaproszenie.
Bal Karnawałowy

Styczeń 07,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
karnawal

Związek Zawodowy Inżynierów I Techników Organizacja Międzyzakładowa " PZL - Świdnik " S.A. zaprasza na BAL KARNAWAŁOWY . Bal odbędzie się 2 marca 2019 roku w Klubie Favilla w Świdniku. Zabawę poprowadzi zespół Gold Music. Zapisy odbywają się bezpośrednio u przewodniczącego organizacji w Świdniku. Serdecznie zapraszamy pamiętając , że ilość miejsc jest ograniczona.
Podsumowanie 2018 roku

Styczeń,05,2019 | Autor: Teresa Paczyńska
podsumowanie

Na ostatnim grudniowym posiedzeniu Zarządu i Komisji Rewizyjnej Okręgu Lubelskiego podsumowana została nasza działalność za rok 2018. Poza szczegółowym sprawozdaniem Przewodnicząca Ol przygotowała prezentację działalności w bardzo przystępnej wizualnej formie . Zachęcam zainteresowanych członków naszych organizacji , aby zgłaszali się do Przewodniczących , którzy dysponują zarówno sprawozdaniem jaki zdjęciami z działalności Okręgu Lubelskiego.


Co ciekawego u Nas

Posiedzenie - Grudzień:

1

Posiedzenie - Grudzień:

2

Szkolenie w Rokosowie (1):

3

Szkolenie w Rokosowie (2):

4